Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobileos telefonok mióta...

A T-Mobileos telefonok mióta írnak ki Telekom HU-t?

Figyelt kérdés
Nem règ vettem èszre, hogy a házban lèvö telefonok már nem T-Mobile H-t írnak ki, hanem Telekom HU-t. Mióta változott meg az operátor?

2014. márc. 8. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de még tavaly ősz körül lehetett talán, vagy már télen. De még reklámozták is, hogy mostantól minden Telekom lett.
2014. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de nekem tegnap óta ír telekomot, én is meglepődtem, nem kicsit.
2014. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tavaly januárban lett Telekom, de én ősszel vettem 2 Telekomos SIM-et is amik akkor még T-Mobilet írtak ki. Én is tegnap vettem észre am.
2014. márc. 8. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nálam még mindig T-Mobile-t ír.
2014. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Xperia.floyd ***** válasza:

Hidd el én is meglepődtem főleg azért, mert már rég be volt harangozva a névcsere dec.31-ig, erre nekem is egy hete váltott át. Ezért van amúgy:

[link]


Röviden: Nem lesz többé T-Mobile a telefonoknak és T-Home az internet,TV,vezetékes telefonnak, hanem egységesen egy néven belül lesz minden... [link]

2014. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!