Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet sajat sms hangot tenni...

Seshoumaru kérdése:

Lehet sajat sms hangot tenni samsung s3 minire?

Figyelt kérdés
A héten be fogok szerezni egyet, és azert van a kerdes mert mar a baratnömnek van kb. fel eve es ö nem tudja sajat zenet berakni sms hang-nak,de szerintem egy ilyen mobilnak kéne ilyen opcionak lenni,vagy ha nincs akkor gondolom ki lehet jatszani valahogy mint az iphonnal, a kerdes hogyan.

2014. márc. 8. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, ez már alapfunkció az 5000Ft-os Nokiákban is.
2014. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemhiszem mer, mondom mar kezeltem ilyen telot es en nemtudtam sajta zenet berakni,csak amelyek alapbol bent vannak a teloban, EN SAJAT ZENERE GONDOLTAM!!
2014. márc. 8. 13:10
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a semmit. mar megoldottam.
2014. márc. 8. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy elképzeltem a szituációt: Megnézed a beállításokban, látod, hogy ott csak az alap hangok vannak, de te nem foglalkozol a probléma megoldásával, inkább rögtön kiírsz egy kérdést, aminek semmi értelme, mert nem tudod azt a megcseszett Google-t használni, de még a kérdést sem tudod rendesen kiírni. Ügyes vagy.
2014. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!