Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy NOTE 2. LTE, N7105...

Galaxy NOTE 2. LTE, N7105 telefonom van. Belső memóriája cca 10 GB. Programot csak ide tudok telepíteni, memokarira nem. Miért?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy NOTE 2, ELTE.

Ódákat tudnék zengeni róla, nekem tökéletes!

Egyetlen problémám, hogy csak a belső memóriára tudok telepíteni progikat, memokarira nem.

Valaki tudna segíteni:

A microSD karit meg lehet formázni úgy, hogy elsődlegesnek ismerje fel a telcsi, és oda telepítsen?

Link2sd, és hasonló progik sem segítenek!

Android 4.1.2 van rajta, ROOT-olva.

Ez a verzió alapból nem támogatja az áthelyezést.

Válaszotokat köszönöm!



2014. márc. 8. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom.

S4-em van, nem rootolt, van benne 30gigás sd, de semmit sem arra tölt play-ből, hanem a belsőre, ami már majdnem megtelt.

Sóval én is örülnék, ha valaki megmondaná, hogy hogy tudom beállítani az sd-t alapértelmezettnek.

2014. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 schumilex55 ***** válasza:
Persze, meglehet. Ha a rootról hallottál nem tudom az app2sd vagy a link2sd nem ismerős? Legegyszerűbb dolgok ezt kivitelezni, class 10 vagy akörüli sd-vel szinte észre se lehet venni hogy sd-n vannak a data fájlok.
2014. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves schumilex55!


Mint írtam volt, ezekkel a progikkal sem lehet áthelyezni.

2014. márc. 9. 01:10
 4/8 anonim ***** válasza:
GL to SD app a barátod. Mindig óta azt használom a játékok datájának mountolására és tökéletes. Root persze kell neki.
2014. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 schumilex55 ***** válasza:

Elnézést, nem olvastam el minden szót :/

[link]

2014. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A GL to SD app csak felebarátom, mert csak az adatokat rakja át, az appokat nem.

Azért köszi!

2014. márc. 9. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Az appot fölösleges is áttenni, nem az foglalja a helyet a maximum pár 10 megájával.
2014. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, az adatállomány sokkal nagyobb.

Köszönöm!

2014. márc. 9. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!