Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom beállitani a netet...

Hol tudom beállitani a netet a Samsung Galaxy Pocket Neo telefonomon?

Figyelt kérdés
Megrendeltem a kártyámra egy 500 mb-os netet, de sajnos offline üzemmódban vagyok és müködö adatkapcsolatra van szükségem. ezt irja ki a telefonom. Hol tudom beállítani,hogy müködjön is?
2014. márc. 9. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha hosszan lenyomod a bekapcsoló gombot, akkor talán ott van(Android 2.2-nél még oda rakták), ha nincs akkor megpróbálhatod a fenti lehúzós menüben, hátha ott van, ha ott sincs akkor a beállításokban a vezeték nélküli kapcsolatokban lehet talán beállítani.

Bocsi, hogy nem tudtam biztos választ írni, de nekem csak régen volt Samsungom és csak azt tudom írni, ami azon volt.

2014. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!