Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5.7colos telefontok?

5.7colos telefontok?

Figyelt kérdés
tud valaki 5.7-5.8 colos telefonokat sorolni? van 1 myaudiom de ahhoz nem lehet kapni szilikon tokot. Gondoltam veszek másmilyet ami hasonlít rá.
2014. márc. 9. 09:50
 1/3 anonim válasza:

[link]


Bár a concorde-ról egyes embereknek megvan a maga (rossz) véleménye, árkategóriában verhetetlen.

Van bárki, aki tud mondani még egy olyan telefont, ami 2 sim karis, HD-s, 5,7 colos, 4 magos, IPS kijelzője van, 3500 mAh-es aksival, minden van benne (navigáció, wifi stb) 60 ezer Forintért??? Nekem "csak" egy smartphone 5000-em van de már 2 éve és kutya baja.

Ja, mellesleg a csomagban, amit hoz a postás, van benne egy szilikon tok, 3 karcvédő fólia, 2 aksi, füles no meg a töltő.

2014. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Saavedro ***** válasza:

A kérdező 'telefonTok'-ot írt, nem azt, hogy

'telefonok'...

2014. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Na látod, még olvasni sem tudok.

Tudtam én, hogy fogyatékos vagyok.

Dehát nekem senki sem hisz. :'(

2014. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!