Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék Angliában...

Hogyan tudnék Angliában magyar appsokat letölteni a telefonomra? Androidos telcsim van, tehát a google playt használom. Semmit nem bírok letölteni ami otthoni.

Figyelt kérdés
Valaki segítsen!! Angliában élek, próbálnèk letölteni magyar alkalmazásokat google play ről, pl Upc, Vodafone stb., de nem tudom, mert azt írja ki, hogy külföldről nem tölthetem le. Ez még rendbe is van, de mikor hazamentem Budapestre magyar vidafonos kártyát tettem a telcsimbe, és akkor sem engedte letölteni, mert szerinte külföldön tartózkodom. Samsung accountomban Magyarországra állítottam az országot, akkor mi lehet a baj?? Miért hiszi, hogy külföldön vagyok? Mit állítsak át? Megőrülök, hogy semmit nem tudok letölteni.
2014. márc. 9. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg a címedet a google-fiókodban. Én felhívattam magam a google support-tal, mert alig találtam meg. Miután felhívtak, elmagyarázták, hogy mit hogyan kell (angolul, de gondolom, ez nem fog gondot okozni), 24 óra eltelltével pedig már tudtam is csapatni a helyi appokat :)
2014. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Google.com-ba bejelentkeztem, rámentem, hogy profil szerkesztés, ekkor bejött ez a google+os oldalam, és ott lakóhelyemhez Budapest van írva. Nem értem mi lehet a gond. Szerinted? Vagy megint rossz helyen csináltam?
2014. márc. 9. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak magyar nyelvű (magyarított) programok, Play Áruházon keresztül úgfy tudom éetölthetők, ehhez egy gmail fiókot kell regisztrálni.

De van olykor más lehetőség is..

2014. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez nem az igazi. Úgy szeretném, mint bármelyik másik nem magyar programot. Belépek a google play be, beírom, hogy pl vodafone, upc miegymás és szépen letöltöm.
2014. márc. 9. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ott kell. Azt hiszem, google wallet-ben kellett nekem átírni, de nem biztos.
2014. márc. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez sehogy nem akar menni. Néztem youtube on videókat, de úgy sem megy h valami proxy nevet beírtam meg ilyesmi. Így sem... jajjjjjjj
2014. márc. 10. 00:28
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt írd át a 'home address'-t

2014. márc. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Átírtam, de sajnos továbbra is fennáll a probléma. 😐😐
2014. márc. 10. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!