Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 frissítés?

Huawei Ascend Y300 frissítés?

Figyelt kérdés
Y300-as telefonra a közeljövőben jön frissítés? Ha valaki tudja írja meg :)

2014. márc. 9. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom neked mi lehet hasznos de

[link]

Ezen az oldalon amit nem ismersz :D de ezt a fajta memory cleanert mindenképpen!

Meg a google sky mapot! :D

Nem ártana néha újra indítani.

Velem ilyen akkor fordult elő mikor telefont hangosítom ki. De valóban van mikor zene közben is csinálja.

Na de hát akkor a B196-ban sem lett javítva. Ez lehet a jelly bean hibája akkor, ki tudja.

Majd írd meg mi volt! :)

2014. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Fagyás? Nekem még nem fagyot le :O

Lődd ki a futó alkalmazásokat amiket nem használsz a középső gombot folyamatosan nyomva.

Azt a memory cleanert pedig majd telepítsd, ez a legjobb.

De sajnos vannak kilőhetetlen appok amiknek folyamatosan futni kell, olyanokat sajna az 512mb ram miatt kerülni kellene :/

Gondolok most spec arra hogy fent volt a pau, talkin tom, talking tom 2 meg az összes ilyen talking tomos baromság :( xD és mondanom sem kell hogy ezek egy időben futottak folyamatosan.És az aksit is szívják!

Az anroid rendszerre nem voltak semien lassító hátással de mikor nyitogattam a böngészőbe sorra a lapokat akkor kidobott a böngészőböl. :)

Meghát az olyanokat mint a gps, automata szinkronizáció, automata elforgatás mikor nem kellenek kikapcsolod akkor az aksid is jóval tovább bírja! :)

2014. márc. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mindig ki szoktam söpörni :) nincs rajta se pou meg ilyen talking tom..:D most játékok sincsenek rajt :) messenger,facebook,opera mini,instagram,pixlr ,viber, skype,trackid, memory booster,idokep..ennyi app van rajt meg 2-3 kisebbek.

Kedden meglátogatom a telenort :)

2014. márc. 31. 06:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Oké sok sikert! :)
2014. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!