Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet androidos telefon...

Hogyan lehet androidos telefonon (Samsung Galaxy S4) elrejteni a képernyőről ikonokat? Tehát nem törölni szeretném az alkalmazást, csak az ikonját elrejteni.

Figyelt kérdés
Eddig simán meg tudtam csinálni, volt olyan menüpont, hogy "alkalmazások elrejtése", de most frissült a rendszer, magától kipakolt nekem ikonokat, és nem jövök rá, hogyan tüntessem el őket...
2014. márc. 9. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszan megnyomod az ikont, ekkor felül megjelenik a kuka. Ezután belehúzod a kukába az ikont. Ettől csak eltűnik, nem törlődik!
2014. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Eddig így volt, de most, ha ezt csinálom, kijön a figyelmeztetés, hogy ezzel letiltom az alkalmazás működését is, ráadásul minden esetleges beállítás törlődik. :S

Ez a tegnapi frissülés óta van így. :(

2014. márc. 9. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire frissítettél? Egyébként ez csak riogatás, nyugodtan eltüntetheted.
2014. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, ez a gond... Teljesen magától csinálta. :S

Egyszer csak elkezdte kiírni, hogy a frissítések letöltve, és telepítsem. Nem akartam, mert pont ettől féltem, de annyiszor előjött, hogy elegem lett, és rányomtam.


Csomó minden megváltozott, pl. kezdőképernyőre kikerült a fényképező-ikon, az eddig zöld töltöttségjelző most fehér lett, stb. De ezek persze apróságok.

Ami engem leginkább idegesít, az a csomó kikerült ikon, ami nekem eddig el volt rejtve.

És van köztük olyan is, ami nem alkalmazás ikonja, így letiltani nem is engedi őket. Pl. a névjegy (a kezdőoldalamon mindig kinn volt, de most ott van az első oldalon is... Minek kétszer?? El akarom tüntetni, de pl. azt egyáltalán nem is engedi.)

2014. márc. 9. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg eltávolítani a frissítést. Nekem is ugyanilyen telóm van, nekem alapból le vannak tiltva az automatikus frissítések. Mindenhez engedélyt kell kérnie.
2014. márc. 10. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom (bár az elején volt valami figyelmeztetés, hogy ezt nem lehet majd utána visszaállítani...). És én is le fogom tiltani, mert röhej, hogy saját életet éljen a telefonom...
2014. márc. 10. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!