Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5, vagy Iphone 4S...

Budai Letti kérdése:

Iphone 5, vagy Iphone 4S lenne jobb választás?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok..azt eldöntöttem hogy iphone-t veszek, de melyiket? Egyesek szerint nincs sok különbség, csak árban, és a 4S jobban megérné, mások viszont azt mondják, hogy iphone 5.


Nagyon megköszönném, ha valaki értelmesen összefoglalná nekem a szemléleteit!:)


2014. márc. 9. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt keress rá, részletesen leírja mindenről a tudnivalókat: [link]
2014. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az iPhone 4S az Apple egyetlen telefonja ami megéri az árát, én azt ajánlom. AZ Iphone 4-et pedig a Samsung Galaxy Ace-szel kellett volna összehasonlítani, mert tudásban azzal van egy szinten.
2014. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Pedig van különbség. iPhone 5 gyorsabb telefon, tovább lesz elég a teljesítménye, tovább is fogja szoftveresen támogatni az Apple. Kijelző is nagyobb (csak hosszában változott). Arra viszont figyelj, hogy a fekete iPhone 5-ösök könnyen kopnak, sérülések is jobban meglátszanak rajta.


#2. Ezt az Ace-s megjegyzést remélem nem gondoltad komolyan.

2014. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 ;)
2014. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!