Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom?...

Miért nem tölt a telefonom? SIII Mini

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A probléma:


A telefonomat rádugtam a töltőre, erre reboot, majd betölt szép lassan ismét.

Felfedeztem, hogy az akku ikonja nem jelzi a töltési állapotot.

Ezért a telefont újra indítottam, gondoltam hátha jobb lesz, de nem. A probléma fent áll, másik töltővel is kipróbáltam, de hiába.


Most annyit csinál a készülék ha rádugom tölteni, jelzi, hogy tölt, de az aksit meríti teljes gőz erővel.

Érdekes, pedig épp, hogy töltenie kéne.


Mi lehet e probléma? Van e okos megoldás erre?


Köszönöm a segítséget előre is!



2014. márc. 9. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerviiiiz
2014. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert most azt jó lenne tisztázni, hogy ez Szoftveres probléma vagy Hardveres probléma okozza.

Szoftvereset tudom orvosolni ha kell, de a hardverhez nem nyúlok.

2014. márc. 9. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát ahelyett, hogy kb. 5 perc alatt visszaállítod a készüléket gyári állapotába, aminek végén kiderül hogy szoftveres vagy hardveres a hiba, és reggel vihetnéd a szervizbe adott esetben, inkább ide írsz, és ki tudja jön-e válasz belátható időn belül. Zseniális.
2014. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdést ezért tettem fel, hogy ha esetleg valaki találkozott már ilyen problémával akkor talán bővebben is kifejti, hogy igen, ez szoftveres probléma ....

De mivel az aksim csontra lemerült, így bekapcsolni sem tudom, tehát ezáltal már vissza állítani sem tudom....

Erre van egy szép magyar szó.

2014. márc. 9. 22:07
 5/7 anonim válasza:
Ilyennel még nem találkoztam bár s3 minim van, nálam is volt ilyesmi probléma, de akkor lecseréltem a töltőt és másikkal már működött...szerintem is vidd szervizbe!
2014. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a segítőkész szándékot!


A telefon azóta a szervizből megérkezett.

Komplett alaplapcsere volt, usb port csere, és töltés vezérlő ic.

A hibát a töltő okozta. Elszállt egy ellenállás benne, majd megszaladt a töltő áram és a telefon töltés vezérlő ic je nem bírja mind ezt.

Így ezért nem akart tölteni a telefon. :)

2014. márc. 31. 00:57
 7/7 anonim válasza:

Ne haragudj!

Ugyan ez a telefonom problémája (sony xperia L)

Esetleg megkérdezhetem hogy a te telefonod megjavítása mennyibe került? Köszi előre is.

2015. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!