Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia SP vagy Sony...

Palix0312 kérdése:

Sony xperia SP vagy Sony xperia L?

Figyelt kérdés
telefonvásárlás előtt állok és nem tudom melyiket válasszam. amikre kellene: facebook, néhány komolyabb játék, jó minőségű képek, és persze ne akadozzon és bírjon már ki 2 évet könyörgöm:) Tudom,tudom,tudom... az xperia sp jobb hardver meg nagyobb kijelző stb de sok helyen láttam hogy az L kamerája jobb mint az sp-nek. (mind2 8 mp) meg az L-en is jól elfutnak a komolyabb játékok. mind2-t hasonló áron tudnám beszerezni használtan. szerintetek ezek szempontok szerint xperia sp vagy l?

2014. márc. 9. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hasonló áron van, akkor mindenképpen SP.
2014. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én L-et használok testvéremnek SP-je van. Igen-igen az SP, a kérdés inkább raktad áll szükséged van-e a jobb hardverre vagy nem, de ha az anyagilag nem akadály akkor az SP. Az L kijelzője az jobb, mélyebb a fekete erről lehet olvasni is ( [link] viszont az SP harveresen ott hagyja (megjegyzem a különbség nem olyan nagy mert ez a közép árkategória alja és teteje) egy összehasonlítás: [link]
2014. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom miről beszélsz, de max egy két szín jobban áll az L-nek, de ennyi. az SP-nek viszont HD a kijelzője
2014. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
had idézzek a linkből (bár mondtam hogy hardveresen tényleg jobb az SP ) : " És ezt persze le is szólhatnánk egyből, de azért jó, hogy van a szerkesztőségben Xperia Z és Xperia SP is, hogy lássuk: az Xperia L-nek messze sokkal jobb a képe, mint a fent említett két drágább cuccnak, sokkal mélyebb a fekete, mégis elég a fényerő, ki érti ezt? Ez egy olcsóbb masina, alacsonyabb felbontással mégis szabad szemmel is jól látható az eltérés, furcsa ezt mondani, de eddig ez a legjobb Sony kijelző, pont egy középkategóriás gépben. "
2014. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!