Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom mostanában akkor...

A. Zsombor kérdése:

A telefonom mostanában akkor is merül ha töltőn van. LTE. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a "play áruház"-ról egy alkalmazást aminek segitenie kéne de nem oldja meg a problémát (battery doctor) ráadásul a beállitásokban minden felesleges alkalmazásnál rá mentem, hogy kényszer leállítás aminek színtén segítenie kéne. Kb.4 hónapja van meg a telóm és Samsung Galaxy S III LTE

2014. márc. 10. 22:34
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg szét ment a töltőd vagy az usb kábele. Nekem ugyanilyen telom van és ugyanez volt nekemis vettem egy htc töltőt és azóta tökéletes. Próbáld ki egy másik töltővel ha azzal rendesen fog tölteni akkor tuti hogy nekedis a töltőd a szar. Remélem segítettem.
2014. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszo
2014. márc. 11. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!