Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 Akku, első...

Nokia Lumia 625 Akku, első indításkor lemerítsem teljesen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 1000x ki lett írva a kérdés, de már annyi mindent olvastam, hogy nem tudom mi igaz és mi nem.


Tehát a fő kérdésem az lenne hogy a készüléket első indításkor addig használjam míg ki nem kapcsol a készülék, majd töltsem 12 órán át?


Vagy


Első bekapcsoláskor merítsem a készüléket 15-20% alá majd csatlakoztassam hálózati töltőre 12 órán keresztül?


Az Akku pontos típusa.:


Akkumulátor: BP-4GWA

Akkumulátorkapacitás: 2000 mAh


Előre is köszi a válaszokat!



2014. márc. 11. 02:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A mai akksikat már nem kell "kisütni", úgyhogy a második megoldást javaslom.
2014. márc. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy 10 évvel ezelőtt aktuális kérdés. Szerintem ezt már alapból törölni kéne mindenhonnan, csak fel sem merüljön másokban.


Talán még két generáció és megértik, hogy a Li-polymer ≠ Ni-mh


Ne hagyd lemerülni teljesen ez a lényeg. Töltsd fel első alkalommal annyira amennyira ahsználati útmutató mondja.

2014. márc. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
100%
Azzal, ha lemeríted, csak ártasz neki. Amikor kiírja, hogy feltöltve, lehúzod. Felesleges 12 órát rajta hagyni, mert a töltés leáll magától. 864 oldalon le van írva.
2014. márc. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
100%
Nem kell lemeríteni, sőt, ne is várd meg míg kikapcsol. Ha jelez, dugd töltőre. Sokat fejlődött a technológia, már nem a nikkel-kadmiumos akkuk korában élünk, onnan maradt fenn mára ez a tévhit, hogy kisütés. Mondjuk az előzővel abban nem értek egyet, hogy ártasz neki, ugyanis ezt a védőelektronika eleve gátolja.
2014. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem kell 12 órát tölteni az akkukat, mindig addig kell tölteni amíg ki nem írja hogy feltöltve.De hamarabb is kihúzhatod ha valamiért kell a mobil.
2014. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és boccs már, hogy kiírtam még 1x, de annyi mindent olvastam kb 50-50 arányban hogy nem tudtam mit hova tegyek....


Köszi mindenkinek!

2014. márc. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!