Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Huawei G252 vagy LG Optimus f6?

Figyelt kérdés
Azért erre a két telefonra gondoltam mert az áruk elég olcsó, mégsem gagyi, persze nyilván nem egy galaxy S4 meg iPhone 5, de attól függetlenül nekem tetszenek, és jelenleg ennyire van pénzem, többet nem áldoznék rá. Szóval ami kategória nekem számít: Az aksi jó legyen, kamera szintén, böngészés gyors legyen. A telefon ne legyen lassú, vigyen ilyen alap ismertebb játékokat. Meg maga a telefon is szép legyen:) Melyik mondanátok? Mind kettőröl néztem videókat és mind kettő tetszik. Egyet viszont nem tudok hogy az LG-t honnan lehetne megvenni, mert nem találtam sehol... A válaszokat előre is köszi!!!:)
2014. márc. 11. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!