Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért gond ha nem bővíthető a...

Miért gond ha nem bővíthető a telefon?

Figyelt kérdés
én igazából ezt a rom kérdést sosem értettem, hogy melyik kell a játékokhoz,stb. Ha vennék egy olyan telót ami 16GB belső tarhelye van akkor ugyanannyi játék fér rá mintha bővíthető lenne?

2014. márc. 11. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Az olyan, mintha bővíthető lenne, de nem akarnád 16GB-nál tovább bővíteni.


És még néhány nagy előnye van: a bővítőkártyás megoldás jobban melegszik (többet is fogyaszt), és nagyobb eséllyel fog kinyiffanni. Egy ismerősömnek így makkant meg az S2-je.


(Én például az S4-ben szándékosan nem használok bővítőkártyát, pedig az bővíthető, de ennyi memóriával felesleges.)


Úgyhogy szerintem teljesen oké megoldás, ha nem bővíthető memóriás telefont veszel. Hajrá!

2014. márc. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schumilex55 ***** válasza:
A nem bővíthető telefonokat oda tervezik ahol cloud save -ben tartják az emberek az adatikat. De amúgymeg ez olyan mintha egy plusz winyót vágnál a pc-dhez, bumm bővített memória. A 16-ból 11.25 gb-ot tudsz hasznalni vagy akörülit. Van akinek elég van akinek nem.
2014. márc. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor tulajdonképpen az sd-s bővíthetőség leginkább médiatartalom tárolására jó (vidik, képek), és ha van már amúgy is kb 10 Gb szabad akkor az meg elég nélküle is. Valahogy így jött le.
2014. márc. 12. 07:29
 4/4 schumilex55 ***** válasza:

Igen az sd alapjáratban arra szolgál hogy a videóid stb. rápakold.

Van aki arra is használja hogy oda telepítsen programokat etc.

2014. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!