Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3G-vel ingyen lehet netezni?

3G-vel ingyen lehet netezni?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülye kérdést tettem fel!

2014. márc. 12. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

1. Valamelyik netcsomagra élő kell fizetni a Szolgáltatónál.

2. Telekomosoknak a 0.face ingyen van, de attól még netcsomagra élő kell fizetni, csak adatforgalmadba nem kerül :)

2014. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
Nem. Vagy netezel havidíj nélkül, és akkor amennyit forgalmazol, annyit fizetsz (nem éri meg) vagy havidíjért netezel teljes sebességen annyit amennyiért fizettél, utána pedig csökkentett sebességgel korlátlanul.
2014. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem...

Lehet vele netezni de sztem nem letezik olyan elofizu amiben ingyen lenne a net

Vagy mire gondolsz?

2014. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" 3G-vel ingyen lehet netezni? "


-igen,ha a más 3G-jével netezel,akkor az neked ingyen lesz,

2014. márc. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a szolgáltatón keresztül működő elérés, ha a kérdésed arra vonatkozik hogy lehet-e úgy mint a wifivel hogy másét használod, vagy nyilvános helyen ingyenes szolgáltatást kapni, akkor el kell szomorítsalak.
2014. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most már képben vagyok!
2014. márc. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!