Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti lecserélnétek egy ZTE...

Bálint117 kérdése:

Ti lecserélnétek egy ZTE Blade III-as telefont egy Samsung Galaxy Trend PLUS (S7580) -re?

Figyelt kérdés

Igaz, többnyire csak a DUAL-Core és az elülső kamera a plusz, valamint hátsó LED és valamivel töb mem 768MB. De megérne 100-120€-t a dolog szerintetek?


Samsungokon nem lehet a hívást feljátszani meg hallottam a hátér se mozok együtt a főképernyő mozgatásával, valamint nem lehet az APP-okat az SD-re tenni? MI a véleményetek? Nagyon köszi!


2014. márc. 13. 12:03
 1/8 anonim válasza:
Én nem szeretem a ZTE-t.Mondjuk attól függ mire használod.Munka?Játék?Kérlek írd le.
2014. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy nem nagyon használom ki. Mondjuk szeretem ha szép a képernyő (minőséges), hívásfeljátszásra, internet, mms, ja ami a legfontosabba a FOTÓZÁS!
2014. márc. 13. 12:33
 3/8 anonim válasza:
Akkor szerintem tartsd meg azt ami most van.
2014. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a ZTE is bőven elég alap dolgokra, netezésre, meg lekattintani 1-2 dolgot útközben, komolyabb fotózásra meg egy alap fényképező is jobb.
2014. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Talán inkább csak az "új" érzést akarom érezni :)
2014. márc. 13. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaja, az nekem is megvan néha, mert nekem csak Xperia X8 van, de ezt is simán tudom használni amire kell, sms, telefonálás, 1-2 képet is lehet vele csinálni, bár az alsó kategóriákban mindig a legalja kamerákat fogják beletenni, vagy simán lehet rajta böngészni, pdf és ebook könyveket olvasni.


Ilyen szempontból a ZTE elég jól összedobta a blade 3-at, jól is néz ki, egész minőségi, és hardveresen is hozza még azért azt ami kell a mindennapi használathoz.

2014. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább S Advance-re.
2014. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsánat, A Trend Plus a neve alapján valami bénaságnak tűnt, de utánanéztem és jobb mint az S Advance.
2014. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!