Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem annak küldtem el a viber...

Malvin66 kérdése:

Nem annak küldtem el a viber üzit, akinek akartam. Nincs még kézbesítve, csak az Elküldött állapotban van. Vissza tudom valahogy hívni az üzenetet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
max, ha odamész a célszemêlyhez, és kikapod a telefont a kezéből, majd törlöd...levelet sem tudod visszahívni, ha a postás kivitte...max odamész a címre, és kiveszed a postaládából...
2014. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az outlook-nál van lehetőség az elküldött, de még olvasatlan üzenet visszahívására, ezért gondoltam, hogy talán tud valaki megoldást a viber-nél is.

A postás-példa ez esetben nem volt túl nyerő, de azért kösz, hogy megpróbáltad :))

2014. márc. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!