Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostan ez hogy működik a...

Mostan ez hogy működik a telefonvásárlásánál?

Figyelt kérdés

[link]


itt van ez a telefon, egy kicsit la legörgetsz akkor ott van hogy kamatmentes részletre. és ott van hogy Teljes ár: 49990 Ft

Kezdőrészlet: 9990 Ft

Törlesztések:

20 X 2000 Ft

akkor én nekem a boltban be kell fizetnem 1000ft-ot, kihozom a telefont és fizetem a havi 2000FT-ot 20 hónapon keresztül? vagy ez mellett még van kötelezően előfizetési díj, és nem lehet feltöltőkártyásan kihozni ilyen részletre? vagy hogyan van ez?


2014. márc. 14. 08:28
 1/8 Tengor ***** válasza:

Bemégy a boltba, leteszed a 9990 Ft-ot (nem 1000 Ft-ot), havonta törleszted 2000 Ft-onként és a mellette felsorolt előfizetések közül választasz még, hogy a 2000 Ft-on felül havonta 15 v. 16 ezer Ft-ot akarsz fizetni.

A lista alján lévő konstrukció 20 ezer + 10x8000 Ft, és ehhez bármilyen előfizetést választhatsz, akár a legalapabbat is.

Feltöltőkártyával kihozhatod (felül kell választani): 103 ezer Ft-ért.

2014. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de akkor olyant nem lehet csinálni, hogy mindenféle előfizetéses díj nélkül, kihozom részletre a telefont? és akkor pl fizetek havonta 5500Foritot, és akkor fizetem a telefont 20 hónapig, és akkor 20x5500FT. és akkor feltöltőkártyásként, amihez nem jön hozzá semmi előfizetési díj, csak a részleteket kell fizetnem. ilyen van?
2014. márc. 14. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Látsz ilyet a honlapon? Nem? Akkor van? A szolgáltatónak ebben mi lenne az üzlet? Vegyél olyat amit ki tudsz fizetni, és meg van oldva minden.
2014. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát az lenne neki benne az üzlet, hogy több készüléket eltudna adni, mert részletre többen tudnának venni, és ők ugyanúgy megkapnák a pénzüket, csak nem egyszerre.

az lenne nekik

2014. márc. 14. 11:09
 5/8 Tengor ***** válasza:
A szolgáltatónak nem a telefon eladás az üzlet. Ha nem is veszteséges neki a telefon eladás, de sokat nem nyer rajta. Neki az az érdeke, hogy szolgáltasson.
2014. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Telefonban nekik nincs üzlet, a 2év előfizetői rabszolgasorsban már van
2014. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem, de hallottam hogy az ilyen 50.000Ft-os telefonokat kínából 10.000Ft-é hozzák be darabját, vagyis a kínai 10.000Ft-ot kér az olyan telefoné, amit itt eladnak 50 ezeré. igaz hogy ugye a 10.000FT-hez hozzájön a vámolási költség, meg ilyesmik, meg egy pár kézen átmegy a telefon mire kikerül a pultba. de azé nem bukik azon sem ha csak telefont ad el.

de azé ez már nem semmi hogy fizessek havonta 2 ezer forintot a telefoné, meg 15-20 ezer forint havidíjat 2 éven keresztül. ez már rablás.

2014. márc. 14. 12:39
 8/8 Tengor ***** válasza:
Üdv a való életben! Milyen a napfény így, hogy most már kinyílt a szemed?
2014. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!