Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibás lenne az újonnan vásárol...

Hibás lenne az újonnan vásárolt készülékem?

Figyelt kérdés

Tegnap érkezett meg az új Nokia Lumia 625-ös telóm.

Extremedigital.hu-ról rendeltem.

Ezt a "jelenséget" tapasztaltam.:


[link]


[link]



Ahogy legörgetem a menüt teljesen, akkor a háttérvilágítás elég fura... Mint ahogy látjátok is. Olyan mintha valami nem stimmelne vele


Vagy ezek a készülékek ilyenek? Vagy én épp egy hibásak kaptam kézhez?



2014. márc. 14. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Picit mind ilyen sajnos, de ennyire azért nem erősen. Én összetörtem a telefont és a pótolt kijelzővel lett ilyen. Küldd el a képeket esetleg a nokia magyarországnak vagy az extreme digitalnak majd ők megmondják mi legyen
2014. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Írtam már nekik, vissza is írtak, de nem konkrét választ kaptam, hogy hibás lenne hanem ezt .:


" Köszönjük megkeresését!


Ha az átvételtől számított 3 munkanapon belül meghibásodik a vásárolt termék, akkor azt a vásárlás helyére kell visszavinnie. Amennyiben a terméket házhoz szállítással vagy Pick Pack Pontos átvétellel vásárolta és nincs lehetősége bevinni azt bármelyik szaküzletünkbe, kérheti, hogy futárt küldjünk a termékért. Ha szeretne ezzel a lehetőséggel élni, azt kérjük jelezze erre az e-mailre válaszolva, valamint adja meg a rendelés azonosító számát/számlaszámát, a címet, ahol a futár átveheti a hibás terméket, valamint egy érvényes mobiltelefonszámot, amin keresztül a futár kapcsolatba léphet Önnel.

"

2014. márc. 14. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg ilyenek az alsóbb kategóriás Lumiák kijelzői, de ez szerintem is jobban olyan (mintha alul jobban össze lenne csavarozva, vagy nem tudom, és ezért folyamatos nyomás van a kijelző alsó felén)
2014. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az emailben ha olvasunk a sorok között nem hangzott el a ,,hibás" szó, szóval szerintem próba szerencse vidd vissza.
2014. márc. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is 625.ös öm van és egyéltalán nem ilyen olyN SÉP A KIJELZÖJE!*-* egy ismerösömnek is van ilyen tello de az övé is olyan mint a tiéd. nem tudom hogx az enyém prototipus volt vagy mi de telyesen más!
2014. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!