Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le lehet tiltatni egy ismeretl...

Le lehet tiltatni egy ismeretlen számot?

Figyelt kérdés
Anyukámat folyamatosan zaklatja a mobilján egy ismeretlen barom, aki számkijelzés nélkül hívogatja, nem szól bele csak zenét ad be, mindezt napi szinten 1szer. Lehet tenni valamit ez ellen? Szolgáltatónál le lehet tiltatni?

2014. márc. 14. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vegye fel.
2014. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ha ismeretlen, akkor hogyan akarod letiltani? Minden ismeretlen hívót ignorálni? Mert másképp nem tudom, hogy gondoltad.
2014. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, lehet ignorálni az ismeretlen számokat, a saját mobilomon be is tudom állítani, hogy automatikusan elutasítja ezeket a hívásokat, de anyukám munkahelye miatt ezt nem teheti meg, mert onnan mindig így hívják, és így nem tudja, hogy most melyik...

A szolgáltató pedig elvileg látja a számokat....

2014. márc. 14. 16:50
 4/6 Tengor ***** válasza:

Ha nagyon zavarja akkor tegyen feljelentést.

Én személy szerint "visszatelefonbetyárkodnék" az illetővel. Kíváncsi vagyok hányadik hívásig bírná!

2014. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy telefonbetyárkodnál vissza, ha szám nélkül hívják?

Honnan tudnád meg a számot, hogy betyárkodj te is?

2014. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tengor ***** válasza:
#5, dehogy költenék rá! Hívjon csak ő! Én a műsort adom!
2014. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!