Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok nekem?

Maya Bunnyheart kérdése:

Milyen telefont ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Samsung Monte (GT-S5620)telefonom van,eddig a Samsung Galaxy Mini 2 és a Samsung Galaxy Pocket Neo-n gondolkodtam.

Van egy pár feltételem is:Wifi,jó kamera,sok belső memória,egyszerű kezelhetőség,ne legyen nagyon drága


UI: melyik a jobb a két telefon közül?


2014. márc. 14. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő egy nagy sz.r.Xperia L alá ne add.45-ért már lehet kapni.Samsung frontról pedig Galaxy Ace 3 LTE szintén ennyiért.
2014. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebben kifejtenéd h miért szar az a két telefon amit írtam!?
2014. márc. 14. 20:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert a Mini 2 egy elavult hardverű,szoftverű sz.r(csak hogy ismételjem magam).Ma már erősen pénzkidobás kategória.Ha ilyen 10 ezerért adják újonnan akkor oké de amúgy egy laggtanya az egész.A Pocket neo meg hasznalhatatlanul kicsi ami meg nem is akkora baj,de a felbontasa egyszeruen undorito.Ocsmany pixeles kijelzo,harmatgyenge kamera,ami elmosodott kepeket csinal.Hardvererol meg a szoftvererol inkabb ne is beszeljunk.Ha meg akarod utalni az Androidot meg az okostelelokat akkor tolem szivathatod magad ilyen hulladekokkal.En szoltam elore.
2014. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Így már értem,köszi a választ! :)
2014. márc. 14. 20:36
 5/15 anonim ***** válasza:
a mini 2 és a másik is egy nagy szutyok. sony xperia m a minimum, vagy L vagy galaxy ace 3, ahogy az előző írta
2014. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Mennyi rá a kereted? Mert a fent említettekben tényleg nagyítóval se találni semmi értékelhetőt.
2014. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
20-30 ezret szánnék rá.
2014. márc. 14. 20:40
 8/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
Akkor én a droidról mindenképp lemondanék, mert ennyiért csak instabil szutykot kapsz. 30-ért az egyedüli jó vétel a Lumia 520. Ez alatt okostelefonon gondolkodni bűn.
2014. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva egyébként a két Galaxy közül a Mini 2 a jobb, mérföldekkel.
2014. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én csak javaslok: Nokia Lumia 525. Nem sokkal drágább mint azok, és a WP. ( alacsony árkategóriában ) jobb, mint az android. Egy 50 000 Ft-os WP-s annyit tud, mint egy kb. 70 000 Ft-os androidos.

Olcsó, az árához képest jó kamera, jó szoftver, wifi, azt hiszem 4G is van benne, de LTE ( 3G ) mindenképpen és egyszerű a kezelése.

A kettő közül ha már muszály választani, akkor mini 2, de mindkettő sz... béna.

2014. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!