Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S érzékelő probléma....

IPhone 5S érzékelő probléma. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy iPhone 5S készüléket, kb 2 hónapja használom.

Eddig nem volt vele semmi gond, viszont nemrég arra lettem figyelmes hogy az iránytű (és a „vízmérték”) konkrétan megbolondult. Nem a szokványos neten olvasható pontatlanság van, hanem már kalibráláskor jobbra balra gurul az a bizonyos golyó, a készülék megmozdítása nékül. Az iránytű és vízmérték pedig folyamatosan pörög. A dologban a szépség, hogy mikor megvettem kipróbáltam és akkor még tökéletesen működött.

A legújabb szoftver van rajta iOS 7.1


Lehet valamit tenni a boltba történő visszavitelen kívül?



2014. márc. 14. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet egy restore megoldja, ha még nem volt. más megoldás csak a szervíz, elvileg ki kellene cserélniük.
2014. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Restore megvolt, nem hozott sajnos eredményt.


Egy az egybe adnak helyette egy újat vagy ezt próbálják valahogy megjavítani? Mire számítsak?

2014. márc. 14. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2014. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!