Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S4 mini-m van, ha...

Samsung S4 mini-m van, ha belépek a galériába lefagy, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Direkt azért vettem meg ezt a telefont mert ez aztán nem fagy sohaaa, gyors stb.... Hát.. egy ideje ha be akarok lépni a galériába lelassul, aztán ha azon belül a kamerával készített képek albulmba akkor annyi, lefagy.. Mért? Nincs rajta 1000000 kép, csak 104db. Ez sok lenne? Nem tudom átküldeni se gépre, mert nem csinál semmit.
2014. márc. 15. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az olcsó gépek se fagynak odafigyeléssel és a legdrágábbak is letudnak ha hülye a felhasználó...
2014. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nálad biztos minden fagy, azért nem tudsz tanácsot adni, azért köszi, hogy megosztottad velem milyen hülye vagy.
2014. márc. 15. 09:14
 3/7 Saavedro ***** válasza:

Osztom a kérdező véleményét, az első ritka nagy barom.


Komolyan. Nem unjátok még, hogy FOLYAMAT ezt böfögitek, mert érvet nem tudtok mondani? (a fenti szösszenet nem az) Egy speckó kétmagos telefon MÁSFÉL GB RAM-mal normál használat mellett (a galérianézegetés bizony az) NEM szabadna fagynia. Csak mivel nem akarsz vele foglalkozni inkább ideírsz valami idiótaságot.


Egyébként ennyi erővel én azt mondanám hogy persze, hogy fagy, mert Samsung és Touchwiz.


A Mobilarena TV-n érdemes megnézni, hogy az ilyen-olyan Snapi 800-zal, 3 GB RAMmal ellátott Note 3 mily gyönyörűen fagyott le a 10. percben. Az én 2011es HTC modellem soha nem produkált még olyat. A kulcsszó - optimalizáció.


Úgyhogy kérdező, javaslom, hogy rakd újra a rendszert (gyári beállítások visszaállítása) - a képeid, zenéid megmaradnak. Ha a probléma fennáll továbbra is, akkor Root és Custom ROM (ebben a google kell hogy segítsen neked).

2014. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom rá a CyanogenMod-ot és nem lesznek ilyen problémáid, mivel a Samsung alaprendszerei egy szarok. (Tapasztalat)
2014. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat, egyébként közben kipróbáltam, hogy kiveszem a 8gigás memóriakártyát (nincs 1 giga adat se rajta még), és így ok, nem fagy. Visszatettem, akkor már a fényképező sem működött, egyből lefagyott.. Létzik, hogy a memóriakártya és az azon lévő pár kép lassítaná így be...? Ezt nem hiszem el..
2014. márc. 15. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
De elhiheted. Formázd le a franca az egészet (persze az adatokat ments le, amit fontosabb) és rakd vissza újra. Ha esetleg van más eszköz/kártyaolvasó amivel le tudod formázni, próbáld azon, vagyis gépen.
2014. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem Note4-esem van , eredeti mert céges.

Nincs tele, és fagy a galéria változó helyeken. Galéria Memoria foglalása kb. 160Mb CPU 0%.

Újratelepítésről szó se lehet mert tele van céges programokkal.

2015. ápr. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!