Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sp re mikorra...

Sony Xperia Sp re mikorra várható a t-mobiltól az android 4.3? És hogyan telepítsem azt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
az nem a tmobiltól függ, hanem a sonytól, és a menüben van 1 ilyen h frissítési központ, vagy a beállításoknál szoftverfrissítés. ot6t kell frissíteni, ha van új verzió
2014. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
T-mobilhoz még nem érkezett a frissítés? lol. telenornál már február 10-e környékén megkaptam de ha mondhatok róla valamit akkor annyit, hogy NE TEDD FEL. Hiába, én is vártam, mikor kijött láttam kommentekbe írták, hogy jó lett, de többen írták hogy akad, lassú. Úgy voltam vele, hogy biztos nálluk rossz valami, ezért felraktam. 1 honapja kín és szenvedés használni a telefont. A led lámpa nem világit rendesen zenehallgatásnál, minden programba való ki-be lépés akad, flappy bird akad, minden játékba vannak kicsi laggok, legfőképp mikor a 4.3-as rendszer után elinditod a telefont, alig lehet beállítani az elején úgy akad. ha rám hallgatsz és több ezer-tízezer emberre, nem rakod fel amig az uj firmware ki-nem jön. Én is visszaraknám 4.1.2-re de az garanciavesztéssel járna.
2014. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!