Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia E bootloader nyitás?

Xperia E bootloader nyitás?

Figyelt kérdés

A telefon azt írja a Service Menu-ben: bootloader unlock allowed no

Ez azt jelenti hogy sehogyse lehet nyitni vagy valahogy ki tudom nyitni???

Azért gondolom, hogy talán ki tudom nyitni mert a régi Xperia X8-amat ki tudtam nyitni(elég könnyen[s1tool]), peddig ott is ezt írta: bootloader unlock allowed no



2014. márc. 15. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak a függetleneknél van mód a bootloader kinyitására, a szolgáltató függőknél nincs lehetőség. Én is örülnék neki, de rootolva van a teló, nem kellő programok törölve, így viszonylag jó. De én is jobban örülnék, ha ki tudnám nyitni.
2014. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogy tudtad rootolni? Ahoz nem kell bootloader-t nyitni?
2014. márc. 15. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:

roothoz nem kell nyitni, de ha az x8-ad régen babráltad(mint én) akkor azért ilyen alapfogalmakat tudnod kellene.

Én ez alapján csináltam: [link]

csak saját felelősségre.

2014. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerem a fogalmát csak egy ideig samsung-om volt, aztán most át kell ismételnem a dolgokat:)
2014. márc. 15. 13:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ha esetleg függetleníteném akkor működne a bootloader nyitás?
2014. márc. 15. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem, ez csak a gyári függetlenek kíváltsága.

De ez a saját véleményem.

2014. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Független nyitható.
2014. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!