Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 mini vagy egy ilyen...

Galaxy S4 mini vagy egy ilyen nagy tudású kínai telefon? Melyiket vegyem inkább meg?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Akármit, csak ne S4 mini-t.

De nem értem, miért S4 mini és egy kínai között kell választanod? Millió márkás készülék van S4 minin kívül is, miért kell rögtön kínait választani helyette?

2014. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt mondom amit szerintem senkisem fog neked!! ^^ Saját véleményen alapul és lefognak engem hurrogni érte!!! ^^ Nekem kínai telefonom van!! 8x1,7Ghz , 2GB RAM, 16GB ROM,Mali 450 MP4 és persze egyéb hogy is mondjam..."finomságok" :)) Mint pl az Air Gesture ügye S4-ből :)) 3400mAh -es aksi ami bitang :)) 5" :)) természetesen gorilla Glass :)) full hd felbontással :)) hmmm vajon megérie a kínai telefon féláron?!Vajon megérie a kínai "MÁSOLAT?!" jobb teljesítménnyel stb?!...Ki-ki maga döntse el ^^ Az én válaszom IGEN :)) Tökéletesen működik :)) antutu-m???! 32k körül ^^ S4 Mini???Pff az mi?! ^^ Note3???? Nőlj fel ^^ Én csak ennyit tudok mondani :)) és akk azt még hozzá tenném hogy ez marhára nem High End kategóriás kínai telefon ami nekem van...80e ft volt...netről rendelve!Kinézetre egyébként S4 utánzat! ami persze megint cska jó pont hisz eléggé szép leg is szerintem...
2014. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!