Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S Plus telefonom nem...

Galaxy S Plus telefonom nem kapcsol be. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbáltam rá főzött romot rakni, de ezek szerint nem sikerült. Garancia már nem volt rá ezért mertem csak. Most nem kapcsol be és még az usb-re sem reagál...:S Néha , de nem mindig, bejön a logó és utána fekete. Ha usbre dugom akkor bejön a töltő jel, tölt és megint elsötétül. Próbáltam hogy akkumulátort ki veszem várok, visszarakom, de úgy sem lett jó. A háromgombos újraindítást is sokszor próbáltam, az sem volt jó. A neten írták fórumokon, hogy csak szervízben lehet , egy alaplapcserével megoldani. Az mennyibe kerülne? És nem lehet inkább otthon megcsinálni valahogy? (Samsung Galaxy S Plus I9000)

2014. márc. 15. 18:52
 1/1 anonim válasza:
Recovery Mód-Wipe Cache/Factory reset-Utána reboot system now. Írj Privátba ha így sem jó hátha tudok másban segíteni ilyenekkel foglalkozom.
2014. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!