Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom hogy sok ilyen kérdés van már de nekem egyik sem segített. Kérdésem hogy innen:

[link]

az L-es oszlopból melyik telefont válasszam. Lehetőleg ingyen legyen de 10-15e forint még belefér. Szeretnék négy magosat. Egyelőre az S3, S4 mini és SP tetszik a legjobban. Ezek közül melyik a legjobb, illetve a listáról melyiket választanátok?



2014. márc. 15. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
SP
2014. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Az s3 . Jobb es nagyobb mint az S4 mini . Az SP haggyuk is ... 0.3mp elolapi fuj .... az s3 a legjobb ezek kozul
2014. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te inkább menj a p#csába, mint hogy itt szórod a hülyeséged. Hol lenne jobb az SP-nél az S3??? Nekem ne gyere a CPU magok számával, mert rohadtul nem számít..!!
2014. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SylwerStone ***** válasza:

+1 SP

Samsungról inkább ne is beszéljünk

2014. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csak Android jöhet szóba, akkor 0 Ft-ért Lumia 925 ajándék...
2014. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az összes Samsung elbújhat a Sony termékei mögött szóval +1 SP
2014. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj a Samsunggal? Nekem most Sony van előtte Samsung volt és a Samsung jobban tetszett.
2014. márc. 17. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!