Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le kell nyelnem ezt a békát?

Le kell nyelnem ezt a békát?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy egy lányt bejelöltem facebookon pár hónapja, tök jóba lettünk, elkezdtünk beszélgetni, aztán egyszer jött az ötlet, hogy felhívom. Megadta a számát, beszéltünk viberen, hetekig tartottuk így a kapcsolatot, kezdtem bele élni magam meg minden, de aztán kiderült róla hogy fake. Nagyot csalódtam, és dühös is voltam. Arra gondoltam, hogy a telefon száma segítségével kiderítem az adatait. Beírtam a tudakozóba a számát, de csak annyit dobott ki hogy "Nincs találat!" Először nem értettem, aztán mint kiderült akkor dobja ki ezt a tudakozó, ha az ügyfél letiltatta/titkosította az adatait.(Vodafone) Nagyon dühítő ez az egész. Nem tudok semmit se csinálni? Esetleg ha rendőrségre elmennék ők kideríthetnék nekem telefon szám alapján az adatait? Vagy nem is foglalkoznának velem? Úgy tudom a kamu facebook bűncselekmény, nem?

2014. márc. 16. 11:13
1 2
 1/15 Tengor ***** válasza:

Én nem égetném magam ezzel. Származott anyagi v. társadalmi károd a dologból?

Csúnya világ lenne, ha már a "szédítésért" is büntetnének!

2014. márc. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
A kamu Facebook nem bűncselekmény, max a Facebook kitilt érte. A rendőrségre menj el nyugodtan, majd jól a pofádba röhögnek! Majd meséld el!
2014. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem a kérdést. Az nem bűncselekmény, ha titkosíttatod a telefonszámodat, nekünk is titkos az összes, hogy ne zaklassanak különböző ügynökök. Maximum akkor foglalkozna vele a rendőrség, ha gazdaságilag megkárosított volna. De ha csak simán hülyét csinált belőled, akkor sajnos le kell nyelned a békát. Itt a tanulság, kapcsold ki a gépet és ne a facebook-on csajozz.
2014. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Már nagyon recskáztál rá, mi? Nyomorult, szánalmas, segghülye szerencsétlen idióta vagy. Persze ez sem törvénysértő, megmondták, hogy hülyének lenni állmapolgári jog.
2014. márc. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A másik oldal szempontjából: egy facebookon nyomuló, fiatal lányokra utazó, és képeire bohócot polirozó majommal kevesebb, kapott egy pofont, hátha megjön az esze...

Szerintem a másik oldalnál a pont.

2014. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nyomozd ki te

Neud meg a face profilja url-jét hátha a sajat neve van még benne

Vagy keress ra e-mail alapján

A viberen nem kuldte a hely adatokat?

Csak meg akarod keresni vagy esetleg feldarabolod és elhantolod mert átvert?

2014. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

de nagy Humor Heroldok vannak itt! :D

zoligyerek mindenki magából indul ki, mindegy.

Akkor ha jól értem az a lényeg, hogy a rendőrség nem foglalkozik ilyen ügyekkel igaz?

2014. márc. 16. 13:28
 8/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy fake? Lehet csak lerázott.

Ha egy konkrét személy képével, adataival élne vissza, akkor is csak az a valaki kezdeményezhetne bármit.

2014. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az sem biztos, hogy vodafonos, a körzetszám már nem jelent semmit.

Lehet egy 70-es szám akár T-mobilos, vagy telenoros (stb.) is.

2014. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Remélem megtalálod, utána mész, aztán majd a bátyja elmagyarázza neked 8 napon túl gyógyulóan a privát szféra tiszteletben tartásának fontosságát...
2014. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!