Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoktatok nézni filmeket...

Szoktatok nézni filmeket mobiltelefonon? Nem károsítja a telefont?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 625-om van, es én az indavideon szoktam nézni kb. Napi 2x45 percet. Ez károsítja a telefont? Lelassul, stb.? Ti szoktatok nézni telefonon? Mennyit es hol? Koszonom elore is a válaszokat:)
2014. márc. 16. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Lassan elolvad tőle a teló. Nagyon nem ajánlatos az ilyesmi!
2014. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
A telót nem károsítja, de neked lassan kihullik tőle a hajad, és egyre kevésbé fog felállni.
2014. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
62%
Mégis hogyan tudná károsítani? Átgondoltad ezt a kérdést? :)
2014. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Miért károsítaná? :D Amúgy inkább olvasok telón.
2014. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolok. Arra gondoltam, hogy pl. az akumlatornak nem tesz jót, vagy ilyesmi. Koszonom hogy ilyen kedvesen tudattatok velem a valaszt. Tenyleg, én kerek bocsanot. Bocsánat hogy nem tudtam. Legyen szep napotok.
2014. márc. 16. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az aksi ígyis úgyis merül, tök mindegy mivel meríted le. mostanában én is megnézek 1-2 filmet az xperia SP-men.
2014. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
100%
Tény, hogy hamarább merül. Biztos, hogy ha 5 óránként lemeríted, hamarább gyengül az akku. Elvileg 1000 feltöltést kell bírnia kapacitásvesztés nélkül.
2014. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy normálisan is tudtok válaszolni.
2014. márc. 16. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez az aksi merülés-minőségromlás elég kiszámíthatatlan dolog, és sok mindentől függ. Lehet rosszat fogsz ki, az mindenképp tönkremegy, de lehet olyat, ami évekig is kihúzza. Előző telefonomban vagy 8 év után ment tönkre az aksi, és baromi gyorsan merült.


De pl jelenlegi telefonom is 3-ik éves, okostelefon, egyedi rendszer van rajta, és tovább bírja mint gyári állapotban. Alap helyzetben simán kibír napokat, persze a netezés meg meríti rendesen. De kb ugyanez van a laptoppal is, simán húzza 5 éve, míg más aki vigyázott rá 1-2 év alatt kukázhatta valami hibával.


Esetleg azt lehet még nézni, hogy ugye ha filmezel, akkor dolgozik a hardver, melegszik is, és hosszú távon az nem feltétlenül tesz neki jót, bár erre is rácáfoltak eddig a cuccaim.

2014. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Remélem én jót fogtam ki:)

Néha enyhén szokott melegedni, de tényleg csak kicsit. Melegedni főleg 1-2 erős, komolyabb játéktól szokott.

2014. márc. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!