Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett a telefonom, tanácso...

Elek Tamás kérdése:

Elveszett a telefonom, tanácsokat kérnék!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem találom a telefonomat, meg semmi, viszont kicsörög, de nem veszik fel. Mit lehet ilyenkor tenni? A rendőrség ki tudja nyomozni, de mivel elhagytam lehet kérnek érte pénzt? Vagy hogy van ez? Valaki segítsen pls, sajnos a pénztárcám is áldozatul esett. :/

2014. márc. 16. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Okostelefonokra lehet telepíteni olyan GPS nyomkövetőt.Ha becsületes lesz a megtaláló akkor jelentkezni fog.é is találtam már telefont,rákerestem a telefonkönyve,megtaláltam anyukám bejegyzést,felhívtam elmeséltem hogy találtam egy telefont itt és itt vagyok,majd 15 perc múlva jött egy lányka aki annyit nem mondott hogy köszi hogy visszaadtad!

Ilyen tapasztalatom van,legközelebb aligha hogy leszek rendes.

2014. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendőrség nem keresgél telefonokat..
2014. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!