Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S 8GB vagy Samsung...

Pr3sid3nt kérdése:

Iphone 4S 8GB vagy Samsung Galaxy S3 LTE vagy Samsung Galaxy S4 Mini?

Figyelt kérdés
Szeretnék új mobilt vásárolni, de nem adnék ki rá 100.000 forintnál többet. Ebben az árkategóriában ez a három telefon nyerte el a tetszésemet. Melyiket érné meg megvennem és miért?

2014. márc. 16. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az Iphone-t felejtsd el, többszörösen túl van árazva, a Samsungok nem csak olcsóbbak, de sokkal jobbak is, viszont nehéz köztük dönteni, valamiben az egyik jobb, valamiben a másik, de kb. 85 ezernél egyik se ér többet!

Ha csak ezek jöhetnek szóba, ok, elmondtam, de amúgy 100 ezerig szerintem a Sony Xperia Z a legjobb, többszörösen veri mindegyiket! :)

2014. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül S3 LTE
2014. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyertelmu s3.....
2014. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elso. az iphone-ok nem rosszak...speciel a 8 gigas tenyleg hulladek, ugyhogy igen, s3.
2014. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Nem avval van baj h 8 giga....az felhasznalo fuggo....


Hanem eleve lassu...elsonek le irod amit akarsz es utana latod h gepel a telo :).....youtube akad...egyszeere pl skype jatek felejtos....de i5tol persze ok...5c 5s...de azt se tudom nagyon dicserni :(.

2014. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
én is 4S-t használok, és én nem tapasztalom, hogy akad.
2014. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Akkor nem hasznalod :) I5 alatt ne vegyel...
2014. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!