Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rakhatok gyári androido...

Hogyan rakhatok gyári androidot a HTC One-omra?

Figyelt kérdés
A HTC One- nak van Google Play Edition-e is szóval elvileg simán fel lehetne rakni a gyári androidot az enyémre is mert a sima telekomos meg a google verziós telefon ugyan az. Hogy lehetne felrakni rá? Lehet csinálni biztonsági mentést előtte a telórol úgy mint iPhone-on? Amikor iPhone-om volt ott iTunes-ba elmentettem és ha elrontottam a jailbreak-ot akkor csak visszatöltöttem a mentést. Amúgy megkaptam hivatalosan is a 4.4.2-t azzal nincs baj csak kíváncsi vagyok az alap android-ra:)

2014. márc. 16. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább cyanogenmod-ot tegyél rá, ehhez viszont nyitni kell a bootloader-t is. Ha nem csináltál még ilyesmit, inkább keress olyat, aki tud benne segíteni.


Ilyen jellegű biztonsági mentést csak bootloader-nyitás után tudsz csinálni, de RUU-val bármikor vissza tudod rá tölteni a gyári OS-t

2014. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valaki tud ebbe segíteni? iPhone-t se tudtam rendesen megcsinálni de ott csak iTunes-ból visszatöltöttem.
2014. márc. 16. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ezzel csak óvatosan: HTC-nél bootloader nyitása garanciavesztést okoz.
2014. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Garis telefonom van, akkor hagyjam az egészet? Azt hittem gyári androidot legálisan is fel lehet rakni.
2014. márc. 16. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Vissza lehet állítani az eredeti bootloader-t, ha tudod S-OFF-olni. Eléggé kell hozzá érteni, szóval ha nem vagy műszaki beállítottságú, inkább hagyd, vagy keress olyat, aki ért hozzá
2014. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom HTC mindenképp meg tudja állapítani, hogy mókoltak a bootloaderrel, és amit a hazai szervizről olvastam, az alapján biztos nem fognak szemet hunyni felette. Ha még garanciális, és ez fontos számodra, én nem erőltetném a helyedben.
2014. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ment már vissza az enyém mókolás után, és megjavították...
2014. márc. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!