Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti Sony Xperia Z1 compact-ot...

Ti Sony Xperia Z1 compact-ot vagy iphone 5C- t vennétek? Melyiket miért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 03:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Sony-t, rövid indoklás: mert ingyen sem kéne iPhone.

Nem rossz az iOS, de egyszerűen nem nekem való.

Ha ettől eltekintünk, és egy nem elfogult embernek kéne telefont választania, akkor is a Sony-t ajánlanám.

5C-hez képest milliószor erősebb, szebb a kijelzője, nagyobb is a kijelzője (igaz nem sokkal, de 4,3" alatt nem vennék telefont), nagyobb az aksija, vízálló, kamerája is jobb lesz (most még nem annyira jó a kamerája, de szoftveresen lehet rajta javítani, és Sony fog is, ami után lényegesen jobb minőségű lesz).


Egyszerűen jobb minden téren, kivéve ha neked az iOS jön be.

2014. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem még semmilyen okos telefonom nem volt :-) Én is úgy látom, hogy a Sony jobb de akit eddig megkérdeztem mindenki azt mondta, hogy iphone, iphone. Szóval várom még itt is a véleményeket. Mik a tapasztalatok, akinek van valamelyik.
2014. márc. 17. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
iPhone egy túl hypelt telefon. Ma már inkább tömegtelefon, mindenkinek az van ( iphone 4s-ből látok rengeteget ). De ha már ilyen árakban gondolkozol, akkor vehetnél iPhone 5S-t ami szerintem a legjobb választás lenne. Ha viszont ez a 2 közül gondolkodsz akkor Sony mert az 5C nagyon gázul néz ki.
2014. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SylwerStone ***** válasza:

Az 5c egy műanyag s_ar, nekem sem kéne még ha fizetnének se. A Sony viszont, egy minőségi prémium készülék.

Sok Iphone bu_zi meg menjen el a... Nem tudom milyen ismerőseid lehetnek, de az biztos, hogy egyik telefont sem fogták sőt talán nem is látták, ha erre a kérdésre az Iphone -t választották.

2014. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2


Ne felejtsd el, hogy az emberek buták. Azt mondák, amit nekik mondanak, amelyik cég többet költ marketingre, azt fogják többen venni, de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy mindenképp az a legjobb.


iPhone 5C helyett amúgy már inkább 5-öt vegyél, belseje ugyanaz, sőt, szinte minden ugyanaz, csak az még normális anyagból készült, nem 5C féle gagyi műanyagból. Nincs különösebb bajom a műanyag telefonokkal, de műanyag és műanyag között is van különbség, az 5C a rosszabbik fajtába tartozik.


iPhone 5 már egy 1,5 éves telefon, lassan elkezd majd gyenge lenni, lassan már csak egy megnyírbált iOS frissítést fog kapni, ezzel szemben a Z1 Compact-ban a jelenlegi legerősebb hardver van, még pár évig semmivel sem lesz baja

2014. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam az iphone 5- re de azt már nem árusítja az apple :-( Köszönöm a sok véleményt végülis mind a sony mellett érvelt. Ha még van valakinek esetleg tapasztalata a 2 telefon bármelyikével kapcsolatban azt is szívesen veszem.
2014. márc. 18. 01:08
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem z1 compactom van, kicsit kicsinek tartom a kijelzőjét, de ettől függetlenül teljesen meg vagyok elégedve vele: a jelenlegi legerősebb hardware, a nokiák után talán a legjobb kamera (20.7 mpx, de ez csak akkor látszik igazán, amikor zoomolsz és azon kapod magad, hogy jé nem lesz rondább a kép, mint minden eddigi high-end telefonnál.) Na meg vízálló. Nem mindenki használja ki, de azért egy nagyon baró kis funkció. Én vásárlás előtt ez és az iphone 5s között gondolkodtam, de végül egyértelműen e mellett döntöttem, ráadásul még jóval olcsóbban meg is úsztam ( jelenleg olyan 60000-val drágább az iphone.
2014. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A sony mellett döntöttem és találtam egy megbízható online shopot is ahol 2 év gyári garanciát adnak hozzá sőt még a készülék IMEI számát is megadták így a sony ügyfélszolgálatánál is lecsekkoltam, hogy Mo- ra szánt készüléket árulnak. De most jön, amit nem hiszek el :-( mivel Írországban élek ezért írtam a sonynak, hogy a garancia itt Írországban is érvényes-e. Azt a választ kaptam, hogy mivel Magyarországra szánt termékről van szó ezért ottani szervízbe kell vinni. Én ezt nem hiszem el, hogy az EU- ban ilyen van :-o Még futok egy kört hátha olyan embert sijerült kifognom, aki azt sem tudja hol van Magyarország.
2014. márc. 22. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért nem vetted eleve Írországban? Ott Drágább?
2014. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Melyik shopról van szó? Küldj egy linket légyszi!
2014. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!