Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "Sim kártya regisztrációja...

Blouis kérdése:

A "Sim kártya regisztrációja sikertelen" határváltás után írta ki már nem először. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Feltöltőkártyás, mag a sim is 10 évnél öregebb, a telefon is megvan már legalább 2, és nem okostelo,henem a régi nyomkodós Nokia.

Kikapcs/bekapcs és mégis rátalált a külföldi szolgáltatóra. ezután tudtam SMS-t írni, telefonáni is, tehát nem a roaming limit a gond. Majd hazafelé itthon is ugyanez.

Mire gyanakodjak itt? Mostanság többször léptem már át határt, ezt nemrégóta csinálja, előtte gond nélkül szolgáltatót váltott és kaptam a szokásos sms-eket.


2014. márc. 17. 08:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!