Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony telefonon hogy történik...

Sony telefonon hogy történik az android frissítése?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Sony Xperia SP telefont, android 4.1 van rajta, és a Sony szerint lehet hogy lesz rá 4.4 KitKat, de egyenlőre még csak a 4.3 JellyBeanben gondolkozzunk:

Na szóval, Sonynál hogy múködik ez a frissítés, mert a samsungnál tudom hogy ott a kies, de itt hogy?

Valaki írja már le normálisan ennek a sony módszernek,a turpisságait.

A beállításokban ott van hogy szoftverfrissítés, rámegyek, kiírja hogy elérhető frissítés, de csak írja, nem lehet sehova nyomni tovább.

Köszi!



2014. márc. 17. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Sonynál PC companion van és magyar nyelvű, lépésről lépésre végigvezet a frissítés folyamatán.

Ez a szoftverfrissítés menüpont minden androidos telefonban megtalálható és természetesen internetkapcsolat kell hozzá.

2014. márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Telefonon belül:

Beállítások

Telefon - vagy eszköz névjegye

Szoftverfrissites

Ennyi

2014. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Az alkalmazások közt van egy Update Center app. oda bemész, rendszer menüpont alatt megnézed, van-e frissítés (lesz), rányomsz, hogy frissítés. Lehetőleg wifivel, ne mobilnette, mert 4-500 Mb csomagot fogsz kapni. Letöltődik és automatikusan frissít.

4.4 Z-re, Z1-re stb. jön most március végén, SP-re gondolom szintén nem sokkal utána.

2014. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi de nem a telefonon belül kérdeztem 2. válaszoló, az ott van a kérdésben hogy azt már próbáltam
2014. márc. 18. 16:00
 5/7 A kérdező kommentje:

Engem a PC-n keresztül érdekelne.

Ott hogy kell? Mit kell letölteni?

Ott is az update center?

Köszi?

2014. márc. 18. 16:04
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Azt meg az #1 leírta.
2014. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja tényleg, azt nem figyeltem, bocsi, amúgy köszi
2014. márc. 18. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!