Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Halottam ilyenről, hogy...

Halottam ilyenről, hogy mobilvédelem. Valamiféle szerkezet (? ), amit ha hozzákapcsolunk a mobilhoz, akkor a környezetünkben védelmet nyújt az elektroszmoggal szemben. Bővebb információt szeretnék erről, mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
Allergiás vagyok az elektroszmogra, és halottam róla hogy van ilyen szerkezet, (név szerint mobilvédelem) amit ha bele vagy rá szerelünk a mobilra akkor a mobil káros sugárzása mellett, a környezetében semlegesítődik az elektroszmog. Valaki tudna erről bővebben mesélni, valamint arról, hogy hol juthatnék ilyenhez hozzá?

2014. márc. 18. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Költözz Faraday kalitkába... ha félsz az elektromágneses sugárzástól akkor ne használj mobilt, de nem tudsz menekülni: be vagyunk hálózva teljesen, manapság már mindenhol van mobil térerősség, és már minden szomszédnak van wifi routere: küldik rád mind a 13 csatornán...
2014. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:
100%

Ha az elektroszmog-ot megszünteted a telefonod körül, akkor magyarul elérhetetlenné teszed a készüléket. Minden elektromágneses sugárzás elektro-szmognak minősül, ha a házadban megszünteted, az azt jelenti, hogy se wifi, se mobil-térerő, se áram a falakban, stb...

Nem hiszem, hogy létezik ilyen eszköz. A megoldás, hogy kiiktatsz minden szennyező rendszert a környezetedben: Tv, mobiltelefon, mikrosütő, elektromos tűzhely, stb. Aztán jön a következő lépés, hogy elköltözöl az elektromos légvezetékek közeléből, azaz áram nélkül kezdesz el élni egy tanyán. Akkor már egész jól le fogod tudni redukálni az elektromágneses szennyezést magad körül. Akkor már csak a mobiltérerő fog maradni, kivéve ha találsz egy olyan lukat az országban, ahol még az sincs.

2014. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meseld mar el mik a tuneteid, legyel szives, kivancsi vagyok?
2014. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, inkább hagyjuk...
2014. márc. 18. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

"I.Love.Big.Boobs"...loool


Amúgy engem is érdekelne, tüsszögsz tőle vagy mi?

2014. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de az mar kiderult h no vagy :)

te hoztad fel, valaszolj!

volt bnom, hasonlo volt, minden elektromos cuccot el akart allandoan mellolem venni, szoval erdekelne.

szerinte rakot okoznak...

valaszolj.

2014. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!