Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi az esélye annak, hogy...

NikDree kérdése:

Mennyi az esélye annak, hogy előkerül az ellopott telefonom?

Figyelt kérdés

1 hete lopták el a Sony Ericsson Xperia L - telefonomat a konditeremből ahová jártam. Amikor észrevettem már nem voltam ott, így visszamentem de nem adtak le telefont.

A másik lehetőség, hogy az utcán kilopták a táskámból, mivel az a zseb nyitva volt amikor kerestem a telefont.

Elmentem a rendőrségre is, ahol a mobil nagy értékére való tekintettel bűncselekményként sorolták be az ügyet így a szolgáltatótól is ki tudnak kérni bizonyos információkat.

A kérdés az, hogy a rendőrség ilyen esetben mit tud tenni? vagy tud-e egyáltalán tenni valamit? Mennyi az esélye ha nem volt rá telepítve lopásgátló program?

Nagyon szomorú vagyok miatta, hiszen előfizetésesként vásároltam és még 1 évig fizethetem a havidíjat.. Valaki volt már hasonló szituációban? és ha igen mi lett a végeredmény?

Milyen információkat tud lekérni a szolgáltatótól?Reménykedjek? Vagy mondjak le róla?



2014. márc. 18. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hét után gyakorlatilag semmi esély nincs már.
2014. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
Mondj le róla és fizesd szépen a törlesztőjét!
2014. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De hallani olyanról, hogy megtalálták az eltűnt telefont, ha azt be tudják mérni. Főleg ha a telefont (akár más simkártyával)használják is.

Még megpróbálok azért egy pár használt telefonoshoz benézni, hátha..

2014. márc. 19. 13:34
 4/5 Tengor ***** válasza:
Persze én is hallottam már becsületes politikusról is, meg indián műlesiklóról is, csak... ...biztos van, csak nehéz elképzelni.
2014. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értelek. De a remény ha meg utoljára:)

Azért még várok más válaszokat. Nemcsak olyat, hogy mondjak vagy ne mondjak le róla

2014. márc. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!