Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ilyen hibás Xperia Mini...

Egy ilyen hibás Xperia Mini PRO-t mennyiért tudnák eladni?

Figyelt kérdés

Android 2.3.4

Kijelzője nem adja a maximális fényerőt és jobb oldalt le is vállt a telefonról.

A home gombtól jobbra lévő "gomb" nem működik.

Kicsit karcos kijelző.

Hátlap nincs meg.

Memóriakártya nincs mellé.

Egy helyen van egy kis repedés rajta.

Az oldala kopott.

T-Mobil függő.

Rootolt (bár ez nem jelent semmit)


Egyáltalán el lehet adni ezt? Valakinek biztos megérné, mert zenét például lehet vele hallgatni, legalábbis én arra használtam. WiFi működik, meg minden más is, csak a fent említett problémák vannak sajnos. Én bolond így vettem 14 ezerért... Hiba volt, tudom. Arra tökéletes volt, hogy egy JBL hordozható hangszórót rácsatlakoztassak és hallgassam a zenét, meg ugye internetre.


Nos?:D



2014. márc. 18. 16:55
 1/3 Saavedro ***** válasza:
7-8ezret tartanám reálisnak.
2014. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igen! Kevesebbre számítottam. Mondjuk, ha 6 k-ba kiraknám, akkor lehet elvinnék.
2014. márc. 18. 17:01
 3/3 Saavedro ***** válasza:
Akármennyiért rakod ki, úgyis alkudnak majd..
2014. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!