Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kollégám sokat szenved mobilte...

Dr Mx kérdése:

Kollégám sokat szenved mobiltelefonjával (SAMSUNG Galaxy S Plus), többször volt szervizben, de nem tudják használhatóra javítani. A kérdésem az az, hogy hogyan lehet úgy tönkre tenni, hogy az egyébként garis telefont kicseréljék?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát hallod, ez nehéz kérdés. Sok samsung megfordult a kezem között, de azokat a legnehezebb kinyírni :S
2014. márc. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy van hogy ha 3adszorra sem tudják javítani akkor cserélniük Kell?! Én így tudom. Bár lehet az új is ugyan olyan szar lesz. Muteromnak és nővéremnek is galaxy s3 van és mind a 2-vel ugyan olyan hibák vannak.
2014. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Írjon a samsungnak egy emailt, hogy többször volt már szervízben a telefon,megtudták megjavítani,vizsgálják ki az ügyet. Én csereutalványt kaptam fölül, mert nekem is sok gondom volt a telefonnal.
2014. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1-2 szót leírtam :) szóval tőlük és nem fölül

_

2014. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vaszily katalin ***** válasza:
Szia.szoval nem csak nekem van gond ezel a telcsivel.3honapja vetem még jotalasos parom szerint az egész rendszert ujra kéne huzni.lelasul,nem a kert paracsot csinalja,lefagy,pedig ccliner is van rajta ami kezeli az apokat is.meg gyorsitja .én is tegyem szervizbe?erős telcsi az biztos megse latszik rajta hogy egyszer elejtetem(mérgembe földhöz vagtam,a szobàban. :) pszt.)
2014. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Helyesírásellenőrző miért nincs rajta?
2014. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a sok választ! Az eredmény valóban a Samsung szerviz, a 3. javíttatás után központi helyre viszik, ezt követően panaszlevelet kell küldeni a központba, melyre csereutalványt állítanak ki, amivel új telefon kapható...
2014. márc. 20. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!