Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon hátlapot cserélnek?

Telefon hátlapot cserélnek?

Figyelt kérdés
Vettem egy Sony Xperia SP telefont, és a töltő/usb csatlakozója oldalán kicsit fent van, nem illeszkedik rá, nyomogatni tudom be-ki, pedig sehol nincs letörve az a kis pattintó valami + még az Xperia feliratnál üreges, és ott is be tudom nyomkodni, nem simul rá az aksira, tmobile-nál vettem, ha visszaviszem, akkor adnak rá új hátlapot, mert azt mondták hogy gari van a telóra, de magába hátlapot elvileg kéne cserélniük?

2014. márc. 19. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha garanciás a telefon és bármilyen hiba felmerül vele kapcsolatban akkor nyugodtan vidd vissza.

nem a hátlapot hanem az egész telefont cserélik.(kötelességük kicserélni)

2014. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

háát, telefont már nem szívesen cserélnék, az a baj :/

Nem tudom, jó lenn ez így, eléggé észrevehetetlen, de azért mégis ott van, és zavaró :/

A telefont meg tényleg nem.

Úgyis megyek vissza védőfóliát és szilikon tokot venni, akkor majd rákérdezek, hogy magába cserélnek-e hátlapot.

Szerinted ha csak hátlapot kérek újat, adnak magába?

2014. márc. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!