Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont vegyek?

Milyen androidos telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Amin megy pl. Subway Surf.Meg ilyen komolyabb játékok.Viszont a nett is elég gyors.Max 35k.Szerintetek ?Mondjuk úgy inkább az Xpéria érdekelne :)
2014. márc. 19. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Subway Surf a komoly játékoktól nem is állhatna messzebb.

Egyébként ennyiért használtat vegyél, Xperia M vagy L talán van is ennyiért, újonnan 35k-ért inkább ne vegyél telefont (max Lumia 520-at).

2014. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De használtat se szeretnék.Max 40k abból kijönne valami ?Vagy xpéria tipo az nem jó ?Bocsi de kicsit se értek ezekhez.
2014. márc. 19. 17:25
 3/11 anonim ***** válasza:

az xperiak sem valami olcsók már...

ha jó telefont akarsz ami mindent visz, szép, nagykijelzős és viszonylag elérhető áron (77.000 függetlenül)akkor SAMSUNG GALAXY S3.

1 éve használom és soha semmi nem akadt még meg rajta...és egy darabig nem is fog az tuti.

2014. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Xperia M. Ez alá ne add.
2014. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És az xpéria M-en milyen játékok mennek?Milyen a net?Sokat laggol?
2014. márc. 19. 18:06
 6/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én konkrétan nem vagyok elégedett a Sony szoftverezettségével, de ennyi pénzért csak rosszabbat kapsz Android téren.
2014. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha újat akarsz max 35k akkor vagy xperia e vagy galaxy young az xperia e-n megy a szábwéj szörf is és viszonylag gyors a net
2014. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6


Miért nem? Vanilla Android-nál nincs jobb, de azután nekem a Sense vagy a Sony UI-ja jön be a legjobban, meg neten is talán erre a kettőre a legjobbak a visszajelzések. Jó a teljesítménye, szép, vagy legalábbis nem olyan csúnya, mint a TouchWiz, és Sony nem nyúlt bele annyira, szóval eléggé hasonlít a stock Androidra. Ahol meg belenyúlt, ott szerintem csak javított rajta.

2014. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
A Sense az igen, le a kalappal. De a Sony... ne az a baj, hogy egyszerű és közelít az alaphoz, hanem az, hogy könnyen szétesik, lassul, bolondul, meghal. Rendszeresen szarakodunk családon belül a szoftverrel, mindig van valami baja a Sonyknak. A panaszok, felhasználói visszajelzések is mindig a szoftverre érkeznek.
2014. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az xpéria e-n megy több játék is.Valami normális ? Már azt én is néztem de nem tudok róla semmit.És még olcsó is.
2014. márc. 21. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!