Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes kártyafüggetlen LG...

Érdemes kártyafüggetlen LG G2-t interneten vásárolni?

Figyelt kérdés
Régi telefonomat cserélném LG G2-re, és interneten (gsmotthon.hu) rendelném a Light Box-ot, ami a készüléket foglalja magába. Nem vagyok biztos benne, hogy az ÁFA-t tartalmazza, tehát kellemetlen meglepetés lenne, ha erre már csak a futár emlékeztetne az ajtó előtt. Továbbá nem szétszerelhető mobiloknál be lehet valahogy juttatni a SIM- és a MicroUSB-kártyát? Válaszaitokat köszönöm.
2014. márc. 19. 17:48
 1/7 b95 ***** válasza:

A light box azt jelenti, hogy meg kapod a telefont töltővel, aztán jónapot.

De hogy ez új telefont jelent, gyárilag függetlent, stb. azt csak megtippelni lehet.

Az áfa valószínűleg benne van.

Természetese be lehet rakni a SIM kártyát. Semmi értelme nem lenne, ha nem így lenne.

A MicroUSB kártya egyébként micsoda?


Én a helyedben egyébként innen venném:

[link]

Ez biztosan hivatalos forrásból, eredeti csomagolásban, gyári garival, újonnan adja a telefont!

2014. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

oda van írva az oldal aljára hogy az árak tartalmazzák a 27% áfát

bele tudod tenni a simet is gond nélkül

azt viszont nem tudom az ilyen light boxos kiadásoknál mennyire megbízható a telefon

mert ha tényleg csak egy zacskóban oda adja a futár a telót akkor annak eléggé kétes multja lehet és ez nem tudom milyen hatással van a termék garanciájára stb...

2014. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

itt egy kicsivel többe kerül ugyan de ez egy jó hírnevű bolt jó szakszervízzel és "ország boltja" 2. helyezéssel

továbbá a "megbízható bolt" jelzőt is megkapta


és itt 2 év a garancia minden gyári tartozékkal magyar nyelvvel original box-al


[link]

2014. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 b95 ***** válasza:

Annál csak annyi a probléma, hogy nem gyártói garit ad, hanem boltit.

Egyébként nagyságrendekkel jobb így is, mint az ilyen light box-os „kiszerelés”, mivel maga a telefon valóban új, és bontatlan a csomagolás, + minden tartozéka meg van.


És ettől függetlenül inkább gyártói garival vennék telefont, még ha drágább is úgy.

2014. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen igen bolti garancia de jó a szervize is

és pl ha valaki ismeri a boltot és a szervizét akkor már nem is éri annyira meg a gyári gariért cirka plusz egy deákot odaadni

2014. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 b95 ***** válasza:
Jó, ez igaz.
2014. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! (amúgy bocs, *microSD)
2014. márc. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!