Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árt egy androidos telefonnak...

Árt egy androidos telefonnak az, ha naponta egyszer ki-be kapcsolom?

Figyelt kérdés

És tényleg igaz az , hogyha kikapcsolt állapotban töltöm akkor az úgy kímélőbb kicsit?

Sony Xperia J-ről van szó.Köszönöm a válaszokat.


2014. márc. 19. 20:11
 1/4 b95 ***** válasza:

1.Nem, nem árt. Hogy a fenébe ártana neki?

2. Igen, kíméli, mivel akkor töltés közben nem használja a telefon az akkut, így gyorsabban feltölt, kevésbé melegszik és kevésbbé használódik az akku.

2014. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a gyors választ! :)
2014. márc. 19. 20:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert egy olyan dolog történt velem hogy felrakom tölteni, felmegy 100%-ra. Leveszem töltőről, hozzá sem érek és 3 perc alatt lemegy 99-re. De az előbb megnéztem, mert ugyan ezt csinálta, visszatöltöttem 100-ig, utána kikapcsoltam a telefont, és most jó, nem ugrott le 99-re.És megnéztem az energiagazdálkodást, fele annyit használ így a telefon mint szokott.
2014. márc. 19. 20:15
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Hát azért az 1% kijelzett különbségért nem érdemes kikapcsolgatni. Nem árt neki, csak minek.

Én éjjelre repülőgépes módba szoktam tenni, általában olyankor is töltöm. A repülős módban a fogyasztás gyakorlatilag nulla, tehát töltés idő is olyan, mint kikapcsolva.

2014. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!