Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone jailbreak. Véletlenül...

Tomi93201 kérdése:

Iphone jailbreak. Véletlenül kitoroltem a cydia-t. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a cydia-ból törölgettem a cuccokat es veletlenül valahogy kidobtam a cydia-t is. Most mit tegyel ? Az iFile és a iDynamics benne maradt. Ja és amióta ez megtörtént a telefon effektjei le vannak lassulva. Mintha csak be lenne télve. xD PLS HELP

A legjobb az lenne ha az eredeti iOS-t vissza tudnám tenni. Biztonsági mentésem sajna nincs mert el˜őtte romlott el a gépem és az is odaveszett.



2014. márc. 20. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
iCloudba is tudsz biztonsági mentést csinálni, utána meg csinálsz egy restore-t, bár mivel akkor már az iOS 7.1-et teszi rá egyből, így jailbreak-et valószínű egy darabig nem tudsz hozzá szerezni.
2014. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor most kell csinálnom iCloudba mentést és utánna egyből restore-t ? És a restore-t iTunes-onn keresztul csinaljam ?
2014. márc. 21. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, mindenképp. és lehetőleg ha töltöttél le warezolva appokat, töröld, mert lehet visszaállításnál bekavarnak(bár én régen ilyet nem tapasztaltam)
2014. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen k˜oszonom :) Mukodik :)
2014. márc. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!