Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek volt már ilyen? Mi a...

Nektek volt már ilyen? Mi a megoldás rá?

Figyelt kérdés

A telefonom Samsung galaxy ace S5830i.

1 éve és kb 3 hónapja van meg. Eddig nem csinált semmi olyat amire én nem kértem. De ezen a héten eldöntötte hogy ő akkor is kikapcsol 60% környékén, közli hogy akku feszültség alacsony és esélyem nincs reagálni rá. Kikapcsol és pont. Ha visszakapcsolom 1 vagy 2% van és utána újfent kikapcsol. Ilyenkor mit kéne tenni? Szoftverfrissítés?



2014. márc. 21. 17:22
 1/2 anonim válasza:
cseréld ki az aksiját
2014. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ugyanez a gondom...egy év után egyszercsak 60%-on kikapcsolt..és csak úgy lehet bekapcsolásra bírni, ha töltőre teszem...

azt a tanácsot kaptam, hogy akksicsere....nos ugyanez megtörtént másik akksival is..


aztán a zindexen tanácsolták, hogy csináljak egy herd resetet...adtam neki rendesen, nem kíméltem minden-mindegy alapon...

...minden adatom elveszett, de most újból működik a régi akksival...


ha nem kapcsolom be a wifit, nem beszélek, nem csinálok semmit akkor 3 napig bírja...

ha wifi, beszélgetés, stb, akkor mint régen, reggeltől estig bírja, aztán töltő...


egy próbát megér...a teló túléli, nyugi.

2014. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!