Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik okostelefon...

Szerintetek melyik okostelefon a legmegbizhatobb/stapabirobb?

Figyelt kérdés
Eddig volt Iphone 4em,de nem kedveltem es samsung galaxy s3ra csereltem,ami 1.5ev alatt annyi problemat termelt,mint semelyik mas..Okegarancia volt/van ra,de allandoan aksi/erinto hiba jelenleg a belsejevel van gond... :( Olyan telefon kene,ami talan jobban birja,de fontos a munkam miatt az internet is..Mit ajanlotok?Sokan a Nokiat es az Iphone5ot dicserik tapasztalat? :(

2014. márc. 21. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
igényektől függ, de valóban a lumia telók sem rosszak, illetve iPhone 5 sem, az is attól függ, mi volt a gond a 4-gyel(bár strapabírónak nem mondható).
2014. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazuk van! Nokia vagy iPhone. Nokiából bármelyiket ajánlom,nekem az 1020 tetszik a legjobban a kamera miatt, de talán ki fog jönni Hazánkba is a Lumia Icpn avagy 928, ez hardwerileg a Z1 Compacttal egyenlő.
2014. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Icon Előző voltam
2014. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!