Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismertek valami helyet, ahol...

Ismertek valami helyet, ahol olcsón tudnák rootolni az xperia z1 compactom?

Figyelt kérdés
Elfogadok leírást is egy linkkel, hogy mit töltsek le hozzá. régi galaxy s2-m már rootoltam manuálisan, úgyhogy egy kicsi tapasztalatom már van, de azért nem akarom elrontani a telóm semmiképp.

2014. márc. 21. 18:56
 1/4 bigfec97 ***** válasza:
rootolom én neked :D amgy youtube how to root z1 compact azt kész, de ha te magad nem akarod akkor biztos megcsinálják egy random gsm boltban a közeledben is akár, amgy milyen a z1 compact?
2014. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jó telefon. Galaxy s4 után kicsit kicsinek érzem, de amúgy teljesen megvagyok elégedve vele. Csúcs hardware, vízálló, és az általam használt eddigi legjobb telefonos kamera. Amúgy a root azért kéne, hogy el tudjam tüntetni a 3 szoftveres gombot: játék közben nagyon zavaró.

+ Ha gsm boltban rootoltatom akkor marad a garancia?

2014. márc. 22. 14:59
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy azt a rész nem értem, hogy hogy kell csinálni azt az unlock bootloadert, a többi az menne.
2014. márc. 22. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ocsó hely? hát 'otthon'. :D
2014. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!