Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS. Vettem egy s. g. s4...

SOS. Vettem egy s. g. s4 készüléket, hogy lehet a camera albumból kiválasztani egy képet és azt betenni háttérnek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg úgy, hogy bemész a képek közé, rámész a képre, amelyik kell.

A samsungnál úgy van hogy középen a főgomb, a vissza gomb jobbra, és egy másik gomb baloldalt.

Megnyomod a bal alsó sarokban lévőt, szerintem úgy, de ha nem, akkor hosszan nyomj a képre, és úgy

Ha nem jó semelyik, akkor bocsi

2014. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy kezdd, hogy rákönyökölsz a képernyő egy üres területére.

Akkor feljön, hogy háttérkiválasztás és honnan.

Na ráböksz arra a könyvtárra, ahonnan, aztán arra a képre, amelyik.

És talán jobb felső sarok: beillesztés vagy valami hasonló.

Kicsit szüttyög vele, és odarakja, megjelenik.

2014. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bigfec97 ***** válasza:
Vettél egy S4-et és nem tudod az alap dolgokat mint az hogy háttérkép beállítása :D amgy rámész arra képre ami kell ott legörgeted a menüt és ott biztos kifirkantja h "beállítás háttérként" vagy vmi hasonló
2014. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez valóban egy olyan fajsùlyù kérdés amely kétség nélkül megérdemli az SOS jelzőt...

okos telefonnak buta gazdája...

2014. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!